NÁŠ TÝM

Proč si vybrat právě nás? Čísla nás baví!
Máme zkušenosti, jsme flexibilní a dokážeme se přizpůsobit vašim požadavkům.
Učíme se za vás - zákony a jejich novely pravidelně sledujeme.
Naše služby nabízíme za rozumné ceny.

Martina Macháčková

Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze, fakultu Financí a Účetnictví. Účetnictví a financím se věnuji již 16 let. Interní finance a jejich řízení jsem si osvojila jako finanční ředitelka v české společnosti podnikající v gastronomickém odvětví. Za svou stěžejní pracovní zkušenost považuji pozici manažera účetního oddělení v poradenské společnosti, kde jsem dohlížela i aktivně s kolegy zpracovávala účetnictví pro více než 200 klientů podnikajících v různých oborech napříč podnikatelským spektrem.

Kateřina Sojková

Po absolvování Obchodní akademie jsem si rozšířila své znalosti a dovednosti na Soukromé vysoké škole ekonomické ve Znojmě. Účetnictví, mzdám a daním se věnuji již 21 let. Stěžejní zkušenosti a znalosti jsem získala jako interní účetní v obchodním podniku. Od roku 2013 zpracovávám účetnictví svým klientům externě. Dlouholetá spolupráce je pro mě stěžejním předpokladem vzájemného úspěchu.

Lucie Titěrová

Účetnictví se věnuji již od střední školy, kdy jsem se s ním seznámila a začalo mě bavit. Po vystudování Bankovního institutu jsem pracovala v různých účetních firmách včetně společnosti KPMG Česká republika, kde jsem nabírala zkušenosti přes 10 let. Mým cílem je pečlivé zpracování účetnictví a individuální přístup ke klientovi.

Lenka Dobiášová

Vystudovala jsem obchodní akademii a několik let jsem strávila studiem na Vysoké škole ekonomické v Praze. Účetnictví jsem se začala věnovat hned po maturitě a to prací v menší účetní firmě. Nejvíce zkušeností jsem potom získala ve společnosti KPMG Česká republika, s.r.o., kde jsem pracovala 15 let na pozici finanční účetní pro nejrůznější portfolio klientů.