NÁŠ TÝM

Proč si vybrat právě nás? Čísla nás baví!
Máme zkušenosti, jsme flexibilní a dokážeme se přizpůsobit vašim požadavkům.
Učíme se za vás - zákony a jejich novely pravidelně sledujeme.
Naše služby nabízíme za rozumné ceny.

Martina Machačová

Moje motto: "Účetnictví je logické a systematické. Zakládám si na pečlivosti a preciznosti. Finální výstupy musí být bezchybné."

Vystudovala jsem Vysokou školu ekonomickou v Praze, fakultu Financí a Účetnictví. Účetnictví a financím se věnuji již 12 let. Má pracovní kariéra začala na pozici controllera ve francouzské společnosti. Interní finance a jejich řízení jsem si osvojila jako finanční ředitelka v české společnosti podnikající v gastronomickém odvětví. Za svou stěžejní pracovní zkušenost považuji pozici manažera účetního oddělení v poradenské společnosti, kde jsem dohlížela i aktivně s kolegy zpracovávala účetnictví pro více než 200 klientů podnikajících v různých oborech napříč podnikatelským spektrem. Mluvím plynně anglicky. 

Kateřina Sojková

Moje motto: "Dvakrát měř a jednou řež. U práce přemýšlej."

Po absolvování Obchodní akademie jsem si rozšířila své znalosti a dovednosti na Soukromé vysoké škole ekonomické ve Znojmě. Účetnictví, mzdám a daním se věnuji již 17 let. Stěžejní zkušenosti a znalosti jsem získala jako interní účetní v obchodním podniku. Od roku 2013 zpracovávám účetnictví svým klientům externě. Dlouholetá spolupráce je pro mě stěžejním předpokladem vzájemného úspěchu.